30 Вер 2022, 11:41

Mastercard встановив світовий рекорд, провівши футбольний матч в умовах невагомості

Mastercard встановила світовий рекорд Гі́ннеса за футбольну гру в умовах невагомості разом із легендою футболу Луїшом Фігу та з командою футбольних героїв з усього Близького Сходу, Європи та Латинської Америки.

Перший у своєму роді футбольний матч було зіграно на висоті 6166,1 м вперше. За допомогою цієї кампанії Mastercard хоче наголосити на любові всього світу до футболу, піднімаючи пристрасть уболівальників до прекрасної гри на безпрецедентні висоти.

Рекорд був представлений офіційним суддею з «Книга рекордів Гіннеса» і підтверджений двома свідками, коли Луїш без особливих зусиль провів м’яч футбольним полем площею 75 квадратних метрів, спеціально встановленим усередині літака.

«Як давній партнер Ліги чемпіонів УЄФА з 1994 року, Mastercard прагне підтримувати гру на всіх рівнях, поєднуючи людей із їхніми захопленнями та даруючи безцінні моменти вболівальникам у всьому світі. Ми дуже раді, що потрапили у «Книгу рекордів Гіннеса» за найвисотнішу гру у футбол у невагомості разом із легендою Луїшем Фігу та нашими сімома героями», — сказала Беатріс Корначчіа, старший віце-президент з маркетингу та комунікацій, EEMEA

Луїш Фігу, амбасадор Mastercard, брав участь у кількох активаціяхх по всьому світу, зачаровуючи публіку своїм досвідом як топ-гравець.

«Футбол долає кордони та об’єднує людей у ​​всьому світі. Я грав на стадіонах, де наелектризована атмосфера пробуджує емоції, що зачіпають різні культури та національності; це був такий самий досвід, коли я грав у цю прекрасну гру на висоті 6 м над землею з групою безстрашних футбольних фанатиків, які довели свою пристрасть до спорту до безпрецедентних висот», — зазначив Луїш.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео