30 Лис 2023, 17:32

Масове виконання «Щедрика», книга та інше: «Сільпо» створив культурно-просвітницький проєкт до Різдва

Мережа супермаркетів «Сільпо» до цьогорічного Різдва розпочала культурно-просвітницький проєкт «Різдзвоники». 

З 2023-го року українці вперше святкуватимуть Різдво Христове 25-го грудня, тому «Сільпо» оголосило про масове виконання цієї щедрівки та запросило усіх гостей заспівати «Щедрика».

Кожен зможе надіслати записану аудіоколядку у чат-бот @radio_silpo_bot. Після запису сотні голосів об’єднають в єдину аудіоверсію пісні, відеокліп, щоб встановити співочий рекорд в Україні. А напередодні Різдва «Щедрик» голосами сотень українців пролунає на «Радіо Сільпо».

Також у рамках проєкту «Різдзвоники» «Сільпо» разом із професійними авторами видавництва «Чорні Вівці» Христею Венгринюк, Євгенією Завалій, Максимом Дупешком створили книгу «Вул. Різдвяна, 24». У ній розповідається про те, чому люди чекають на сходження першої зорі, звідки прибули ялинкові іграшки, як відігнати від святкового столу злих духів, що таке коляда й колядка, і чому їх не варто плутати, що таке український карнавал на свято Маланки та безліч іншого.

Окрім книги, «Сільпо» також створило колекцію стікерів «Різдзвоники», яка складається з 24 символів Різдва. Книгу та наліпки можна буде знайти на полицях та у доставці від «Сільпо» до 31 січня 2024 року. 

Для гостей «Сільпо» підготувало мобільний застосунок «Різдзвоники». У ньому можна грати в ігри, анімувати стікери та сторінки книги і створювати AR-магію прямо посеред магазину. Дізнатися більше інформації та завантажити безкоштовний застосунок можна з Google Play або AppStore.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео