16 Тра 2023, 12:06

Марта Стюарт стала найстаршою моделлю Sports Illustrated

Американський щотижневий спортивний журнал Sports Illustrated представив цьогорічний випуск Sports Illustrated Swimsuit, на обкладинки якого потрапили співачка Кім Петрас, акторка Меган Фокс, модель Брукс Надер та Марта Стюарт.

У свої 81 рік підприємиця, телеведуча та перша в Америці жінка-мільярдер стала найстаршою моделлю Sports Illustrated Swimsuit за весь час його існування. Раніше цей титул отримала Мей Маск за свою появу у випуску 2022 року.

Фотосесія відбувалася у Домініканській Республіці, «де її природній красі було дозволено сяяти», – пояснила авторка SI Lifestyle Кара О’Бленес. Знаменитість з’явилася в 11 різних купальниках у цьому номері.

«У цьогорічного випуску немає теми – радше є бачення, почуття, надія на те, що жінки можуть жити у світі, де вони не відчувають жодних обмежень, ні внутрішніх, ні зовнішніх», – іронізувала головна редакторка SI Swimsuit Ей Джей Дей. – Але відсутність теми не означає, що ці жінки не мають певних спільних рис. Вони постійно розвиваються».

«Цього разу я хотіла показати людям, що жінка мого віку все ще може добре виглядати, добре почуватися, бути гарною». – зазначила Стюарт.

«Ніколи в житті вона не дозволяла обставинам диктувати їй результат, – каже Дей. – Вона йде в ногу з часом, завжди на крок попереду, здається, що вона побудувала бізнес-імперію з широким розмахом».

Реагуючи на публікацію в Instagram, Стюарт написала: «Сподіваюся, ця обкладинка надихне вас спробувати щось нове, незалежно від того, на якому етапі життя ви перебуваєте».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео