16 Тра 2024, 18:12

Магазини Vodafone заколабилися із Сільпо для промоції нових відкриттів

Наприкінці квітня Vodafone відкрив два нові магазини у Броварах та Одесі. Обидві локації знаходяться по сусідству із супермаркетами «Сільпо». Промоцію нових відкриттів команда маркетингу, яка відповідає за магазини, здійснювала в колаборації з продуктовим ритейлером. 

Святкові відкриття супроводжувалися вікендом знижок з 26 по 28 квітня. Розповідали про відкриття нових магазинів за допомогою відео, створеного у співпраці з блогером та інфлюєнсером Владом Шевченко.

«Ми відкриваємо магазини в новому форматі, орієнтованому на молодіжну ЦА, тому й виходимо за звичні нам рамки в комунікаціях. Активно експериментуємо у форматах донесення інформації про товарне наповнення і акційні пропозиції: реклама в місцевих телеграм-каналах, залучення до співпраці мікро- та макроінфлюєнсерів, нестандартні акційні механіки. Наша мета — змінити уявлення про магазини Vodafone, які доволі часто асоціюють виключно з продажами смартфонів і послугами мобільного оператора. Насправді у нас можна придбати значно більше розумних ґаджетів: робота-пилососа, мультипіч і ту саму праску з рекламної інтеграції», — ділиться Оксана Своіволіна, керівниця відділу маркетингу Vodafone Retail.

Своєрідною фішкою стали альтернативні передбачення з чеків Сільпо. Тільки на 3 дні вони трансформувалися у знижку -10% на все* в новому магазині Vodafone. Спеціальні промокоди організатори також розмістили в прикасовій зоні супермаркетів.

*Акція проводилася у магазинах роздрібної мережі ТОВ «ВФ Ритейл» (магазини Vodafone), що знаходяться за адресами: м. Бровари, вул. Київська, 241 та м. Одеса, вул. Семена Палія, 93-А. Під «-10% на все» мається на увазі отримання покупцем додаткової знижки в розмірі 10% в період з 26.04.2024 р. по 28.04.2024 р. на будь-який товар (окрім торговельних марок Samsung, Apple, послуг та подарункових сертифікатів) за умови придбання товару одним чеком на будь-яку суму та пред’явлення особистого промокоду або з фіскального чи електронного чеку «Сільпо» спеціалісту з продажу магазину роздрібної мережі ТОВ «ВФ Ритейл» (магазин Vodafone).

Розкажіть друзям про новину

Нове відео