09 Січ 2023, 16:23

Людина-овоч налякала відвідувачів, блукаючи торговим центром

У 2023 році бренд TERRA Chips перезапустився з новим позиціонуванням, покращенням якості, оновленим дизайном упаковки та маркетинговою кампанією від рекламного агентства Humanaut, щоб відновити бренд.  

Їхня кампанія «Crazy Delicious Vegetables» представляє чіпси TERRA як найсмачнішу та смачну форму овочів на ринку. Насправді їхня екзотична суміш овочевих чіпсів, включаючи таро, солодку картоплю, батат та пастернак, є, мабуть, найпростішим способом змусити людей полюбити овочі. Тому що звичайні маркетингові трюки, такі як талісмани та інфлюенсери, просто не підійдуть. 

Щоб показати, наскільки неефективні ці типові тактики, один п’ятнадцятисекундний ролик документує талісман «Veggie Man», який заохочував відвідувачів місцевих торгових центрів їсти більше овочів у жахливому костюмі з листя та продуктів. В іншому місці інфлюенсери розкручують продукцію танцями та підкастами, щоб досягти такого ж неефективного успіху. Все це робить повідомлення їхньої кампанії ще більш зрозумілим: найпростіший спосіб змусити людей полюбити овочі — просто перетворити їх на чіпси TERRA. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Інфлюенсери не змусять людей полюбити овочі», – йдеться в рекламі. «Але якщо їх нарізати, приправити і перетворити на хрумкі чіпси Terra Chips, то вийде».

«Прийняття типового підходу до нездорової їжі здається дійсно непереконливим, коли ви намагаєтеся застосувати його до чогось здорового, наприклад, до овочів», – сказав Девід Літтлджон, засновник і головний креативний директор Humanaut. «Але якщо ви зробите овочі смачними, діти та дорослі з більшою ймовірністю спробують їх та полюблять».

За словами Мелінди Гольдштейн, директорки з маркетингу материнської компанії Terra Chips Hain Celestial Group, Humanaut допоміг «знайти осмислене уявлення про бренд, підключитися до сучасної культури та освіжити присутність нашого бренду».

«Crazy Delicious Vegetables», маючи намір позиціонувати Terra Chips як «найсмачнішу і найпривабливішу форму овочів на ринку», поширюватиметься на Meta, YouTube, в онлайн-відео та програмному дисплеї.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео