01 Лют 2023, 15:16

Кур’єр щомісяця у середньому підіймається пішки на 600 поверхів. Інфографіка

Проаналізувавши замовлення з початку жовтня, швидка доставка LOKO та мережа «Сільпо» нарахували близько 457 050 поверхів, на які пішки піднялися кур’єри з понад 1 000 000 кг продуктів та готових страв. Це втричі більша відстань, ніж від Землі до Міжнародної космічної станції.

Це як 4 рази сходити на останній поверх Бурдж Халіфи, найвищої будівлі світу в Дубаї.

Один кур’єр щомісяця у середньому підіймається пішки на 600 поверхів, щоб доставити їжу та товари гостям. Це як 4 рази сходити на останній поверх Бурдж Халіфи, найвищої будівлі світу в Дубаї. Тільки у нашому випадку кур’єр несе в руках пакунки і частенько підіймається з ліхтариком у напівтемних під’їздах.

Найбільше кур’єри «находили» у грудні — понад 129 тис. поверхів, коли росіяни посилили ракетний терор столиці. У листопаді було пройдено 113 300 поверхів, у жовтні — 88 000. У січні цього року кур’єри піднялися на майже 126 тис. поверхів.

За ці місяці сервіс отримав тисячі зворушливих слів подяки за роботу кур’єрів. Адже через відсутність світла українці не завжди можуть вчасно приготувати вечерю, сходити у магазин за продуктами чи кормом для кішки. Подеколи гості навіть спускаються на перший поверх, щоб зустріти кур’єра з пакунками або залишають коментар у замовленні, щоб пакунки залишили у консьєржа, бо немає світла.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео