22 Вер 2023, 13:54

Крим із гербами України та кримських татар з’явився у грі Cyberpunk 2077

Польський розробник відеоігор CD Projekt Red випустив велике оновлення Update 2.0 та доповнення «Phantom Liberty» для своєї гри Cyberpunk 2077.

На одній з напіврозвалених стін Cyberpunk 2077: Phantom Liberty можна побачити графіті з гербом України та кримських татар, а тло нагадує обриси Криму.

На це звернув увагу відомий український блогер OLDboi у своєму огляді оновлення та доповнення Cyberpunk 2077.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Cyberpunk 2077 — гра в жанрі action RPG в стилі кіберпанку, події якої відбуваються у вигаданому місті Найт-сіті, де головний герой, найманець Ві, випадково стає свідком вбивства глави корпорації, внаслідок чого його звинувачують у злочині.

«Phantom Liberty» — це доповнення до Cyberpunk 2077 у стилі шпигунського трилера. Після того, як орбітальний літак президентки Нових Сполучених Штатів Америки збито над найнебезпечнішим районом Найт-Сіті, її може врятувати лише одна людина — головний герой Ві.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео