22 Бер 2022, 12:31

Креативники запускають NFT-колекцію із зображенням президента в різних образах

Мільйони людей та тисячі організацій з усього світу висловлюють свою підтримку Україні. Вони захоплюються хоробрістю українського народу, а президент Зеленський став для багатьох іноземців героєм та уособленням справжнього лідера. 

Тому українські digital-спеціалісти створили колекцію NFT-мистецтва #ActLikeZelensky. Колекція зобразить президента України у 100 різних образах та покаже конкретні дії, які допоможуть Україні перемогти у війні з Росією. Кошти від продажу витворів будуть передані ініціативі Arms, яка займається купівлею військового спорядження для українських захисників на передовій.

Хоробрість та патріотизм нашого президента відзначають люди в усьому світі. Ми хочемо скористатися цим та закликати його шанувальників робити те, що він цінує найбільше – конкретні дії, які зможуть зупинити ворога. Є дуже багато способів, як допомогти Україні, тож кожен може вибрати свій та стати героєм України так само як Зеленський.
засновники проєкту

На відміну від інших українських NFT-колекцій, #ActLikeZelensky має конкретну ціль – придбати 1000 тепловізорів, 500 радіо, 500 ліхтариків та 500 захисних комплектів (бронежилет і каска). Саме цих речей наразі не вистачає захисникам України на передовій. Якщо завдяки аукціонам вдасться зібрати більше коштів, вони підуть організації LifelineForKharkiv і фонду Повернись живим.

«Зазвичай колекціонерів NFT-мистецтва приваблює унікальність NFT токенів та ексклюзивне право власності на токен. Але багато людей все ще не розуміють, чому хтось витрачає гроші на цифрове мистецтво, яке знаходиться у відкритому доступі. З #ActLikeZelensky це питання відпадає – це унікальна NFT-колекція, яка поєднує відчуття ексклюзивності з відчуттям гордості за допомогу, яку цей токен надав українським захисникам», – розповідає команда #ActLikeZelensky. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео