25 Сер 2022, 10:31

Креативники надрукували чернетку Акту Незалежності на футболці

Креативна агенція IAMIDEA запустила проєкт AКT t-shirt — футболки зі зображенням чернетки Акту проголошення Незалежності.

За допомогою проєкту, агенція збирає гроші на армію дронів для президентського фонду UNITED24. За донат сумою від 1500 гривень, у подарунок можна отримати унікальну футболку. Ініціатива створена, аби вшанувати людей, які боролися за Незалежність тоді, і які захищають її сьогодні.

Чернетка Акту Незалежності була записана вранці 23 серпня 1991 року в звичайному шкільному зошиті. Написали її Левко Лук’яненко, Сергій Головатий, Михайло Горинь та В’ячеслав Чорновіл.

Ми обрали чернетку, тому що вона уособлює саме шлях до свободи, а не фінальний результат. Це шлях, який ми всі разом проходимо знову.
Арам Сімонян
директор зі стратегії

Замовлення креативники прийматимуть до 23 вересня, після чого опублікують звіт про передану фонду суму. Надіслати донат та обрати футболку можна на сайті проєкту або через Інстаграм сторінку.

Зараз йде боротьба і за минуле, і за майбутнє – за це варто битися. Аби наблизити результат та перемогу, необхідно щодня підтримувати армію. Футболки – це лише невелика подяка тим, хто зробить пожертвування до фонду.
Олег Шедловський
проєкт арт-директор

Розкажіть друзям про новину

Нове відео