02 Лют 2023, 16:17

Комунікаційна агенція створила шкарпетки-валентинки для ЗСУ

Цьогоріч головний об‘єкт кохання всіх українців — це ЗСУ. Їхні вчинки є найпотужнішим проявом турботи та любові. Тож День закоханих — це чудова нагода зізнатися у коханні та висловити вдячність нашим захисникам і захисницям.

З цією метою комунікаційна агенція Postmen відкрила банку для збору коштів на шкарпетки-валентинки для військових. Команда агенції пропонує загорнути обійми та слова вдячності в єдиний подарунок — листівки з побажаннями та теплі шкарпетки з унікальним дизайном «Закохані в ЗСУ».

Війна вносить свої поправки в усі свята, традиції привітання і подарунки. Ми модернізували традиційні валентинки, щоб вони могли зігрівати нашу справжню любов — бійців ЗСУ на передовій.
Ярослав Ведмідь
керівник комунікаційної агенції Postmen

Щоб доєднатися до ініціативи агенції, потрібно перерахувати донейт і залишити теплі слова захисникам у підписі до транзакції або в особистих повідомленнях на сторінках Postmen. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

14 лютого збір буде закрито! 

Послання кожного учасника ініціативи буде перенесено на валентинку з унікальним дизайном, розробленим Postmen, і разом зі шкарпетками відправлено на Донецький напрямок.

Тож кожен зможе огорнути теплом і любов’ю тих, хто сьогодні цього заслуговує і потребує найбільше. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео