29 Чер 2022, 10:18

Компанія Diageo, якій належать Baileys, Captain Morgan та Johnnie Walker, йде з росії

Британська компанія Diageo, якій належать такі алкогольні напої, як Johnnie Walker, Guinness, Baileys, Captain Morgan, йде з росії. Компанія повідомила про це російському ЗМІ Коммерсантъ.

В росії компанія продає свою продукцію до 70 тисяч магазинів та 19 тисяч ресторанів та барів. 3 березня вони оголосили, що тимчасово припиняють імпорт після повномасштабного вторгнення росії в Україну і тоді почала розпродавати залишки продукції.

«Після припинення експорту та продажу готової продукції нашим клієнтам у росії в березні ми прийняли непросте рішення про вимушене поступове скорочення комерційної діяльності в країні», – повідомили у Diageo. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Ми очікуємо, що цей процес займе приблизно шести місяців, протягом яких ми будемо, як і раніше, сфокусовані на підтримці наших співробітників, у тому числі наданні їм розширеного пакета компенсаційних виплат при повному дотриманні російського законодавства».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео