03 Жов 2022, 18:08

Кім Кардаш’ян заплатить штраф у майже $1,3 млн за рекламу крипти

Кім Кардаш’ян погодилася виплатити штраф у розмірі $1,26 млн Комісії з цінних паперів та бірж США для врегулювання цивільних позовів після того, як зірка прорекламувала у своєму Instagram-акаунті Ethereum Max.

Комісія звинуватила Кардаш’ян у тому, що вона не повідомила, що їй заплатили $250 тис. за публікацію.

Комісія звинуватила Кардаш’ян у тому, що вона не повідомила, що їй заплатили $250 тис. за публікацію її поста в Instagram. Крім сплати штрафу, Кім погодилася співпрацювати з поточним розслідуванням.

Цей випадок є нагадуванням того, що коли знаменитості чи впливові особи схвалюють інвестиційні можливості, включаючи цінні папери криптоактивів, це не означає, що ці інвестиційні продукти підходять для всіх інвесторів.
Гері Генслер
голова Комісії з цінних паперів та бірж США

Кардаш’ян також погодилася не просувати будь-які криптовалютні цінні папери протягом трьох років. Мирова угода включає штраф у розмірі $1,26 млн млн, конфіскацію отриманого нею платежу плюс відсотки.

Нагадаємо, що Кім Кардаш’ян дорікнули за рекламу криптовалюти Ethereum Max ще рік тому, коли голова Управління з фінансового регулювання та нагляду Великобританії Чарльз Ренделл виступив із попередженням про ризики купівлі криптоактивів, які просувають знаменитості у соцмережах.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео