12 Січ 2023, 09:50

KFC попросив своїх клієнтів дати відпочити кур’єрам хоч на свята

Умови роботи цих кур’єрів у Бангкоці непрості: довгі години роботи, протистояння дощу чи сонцю, повені, забрудненню повітря, боротьба із злими вуличними собаками та багато іншого. І все це в той час, коли кількість замовлень значно збільшується у святкові сезони, такі як Різдво та Новий рік.

На підтримку цих кур’єрів KFC у партнерстві з агенцією Wunderman Thompson Thailand запустила кампанію Let’Em Rest, пропонуючи безкоштовну службу доставки у святковий сезон — послугу, яка зазвичай не в пріоритеті у споживачів, які часто замовляють через додатки сервісів доставки.

Кампанія почалася зі сміливої заяви в соціальних мережах про додатки для доставки, щоб дозволити KFC Delivery взяти на себе доставку щастя клієнтам цього Різдва і дати кур’єрам заслужений відпочинок.

Пак Ваннасірі, головний креативний директор Wunderman Thompson Thailand, поділився: «З часів Covid досі кур’єри мають одну з найскладніших професій у світі, особливо в Таїланді, де люди замовляють їжу цілодобово і без вихідних. KFC подарував нашим братам та сестрам-кур’єрам відпочинок та свято, щоб насолодитися цим Різдвом. Крім того, пропонуючи безкоштовну доставку, ми сподіваємося, що тайці запам’ятають нашу послугу доставки безтурботно».

Сухайл Лімбада, директор з маркетингу KFC у Таїланді, далі сказав: «Як бренд, ми дійсно цінуємо наших партнерів з доставки, і ми дуже цінуємо роль, яку вони відіграють у доставці нашим шанувальникам всесвітньо відомої курки Finger Lickin’ Good. Цього Різдва ми б хотіли, щоб вони отримали трохи заслуженого відпочинку і дозволили нам взяти на себе частину цієї відповідальності, запропонувавши безкоштовну доставку нашим фанатам, коли вони замовляють KFC через додаток KFC».

Перед Різдвом у кампанії використовувалися ролики для TikTok, щоб висвітлити проблеми, з якими стикаються кур’єри по всьому Таїланду. За цим була серія діджитал білбордів, що зображують кур’єрів, які отримують заслужений відпочинок, і із закликом Let’Em Rest.

Крім того, у святкові дні кур’єри отримували повідомлення про необхідність забрати замовлення KFC, як і будь-якого іншого дня. Але те, що чекало їх з іншого боку, було не черговою доставкою, а можливістю розслабитися та насолодитися безкоштовним перекусом від KFC. Весь цей час команда доставки KFC приймала їхню доставку.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео