03 Лип 2023, 15:18

Ірена Карпа, Даніель Скрипник та інші розповіли про прийняття себе у ролику до Місяця прайду

Платформа для онлайн-терапії Hedepy та платформа громадських об’єднань Різні.Рівні з нагоди завершення Pride Month презентували відео-проєкт “Об’єднані. Різні. Рівні”. Мета ролику — продемонструвати схожість та єдність українців, попри всі їх відмінності.

Разом з відомими представниками LGBTQ+ спільноти та людьми, які підтримують спільноту, Hedepy та Різні.Рівні створили відео-проєкт, присвячений об’єднанню в усіх його проявах. Відео-проєкт “Об’єднані. Різні. Рівні” підсвічує проблематику нерівності та дискримінації в суспільстві, а герої проєкту відповідають на питання, які не здаються особливими, але допомагають поділитися один з одним тим, що всіх зігріває, або ж навпаки – хвилює.

Проєкт Hedepy та Різні.Рівні покликаний привернути увагу до того, що представники LGBTQ+ спільноти часто не відчувають себе в безпеці в суспільстві, а через стигматизацію позбавлені комфорту з самими собою. Щоб підтримати людей і підкреслити важливість об’єднання на всіх рівнях, проєкт висвітлює просту істину – кожна людина відчуває себе по-різному, і при цьому всі мають спільні хвилювання та бажання, які, безсумнівно, всіх об’єднують. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Героями ролику стали письменниця Ірена Карпа; співачка Туча; прес-офіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко; телеведучий Анатолій Єрема; письменниця Катя Бльостка; художник Даніель Скрипник та військовий медик Іван Гонзик. Герої відео відповідали на питання щиро та по-своєму, ніби вони на сеансі психотерапії діляться найпотаємнішим. 

Протягом кількох хвилин герої проєкту відповідають, коли вперше покохали, з якими проблемами стикнулися та як вчилися приймати себе та інших. І кожна відповідь показує – ми індивідуальні кожен в своєму досвіді, проте такі однакові в бажані бути прийнятими та коханими.

На буття щасливими та на власне місце у цьому світі заслуговує кожна людина, незалежно від статі, сексуальної орієнтації, гендерної приналежності, професії, місця народження та інших факторів. А саме зараз нас об’єднує любов до власної країни та жага перемоги
команда Hedepy

“Об’єднані. Різні. Рівні” – проєкт про силу індивідуальностей, які, доповнюючи одна одну, розквітають, коли є найцінніше – любов, прийняття та безпека.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео