15 Лип 2022, 11:45

Інструменти масштабування бізнесу та виходу на нові ринки на лекції «Штаб-квартири»

18 липня в межах освітнього проєкту «Штаб-квартира», створеного Delo.ua та журналом «ТОП-100. Рейтинги найбільших», відбудеться вебінар співзасновника та керуючого партнера UDP Renewables Сергія Євтушенка. Спікер поділиться практиками масштабування бізнесу від середнього до міжнародного.

Подробиці та реєстрація: https://shtab.delo.ua/ 

Умови участі: доступ до трансляції надається за попередньої реєстрації та після сплати благодійного внеску на підтримку редакції.

Ви дізнаєтеся: 

  • як презентувати свій бізнес та залучати закордонних мейджорів;
  • як відповідальність у бізнесі стає одним із критеріїв його привабливості для інвесторів;
  • сила партнерства — які риси партнерів в бізнесі один одного доповнюють, і в чому синергія.

Після вебінару запланована Q&A сесія, на якій кожен охочий зможе проконсультуватися з фахівцем щодо власного кейса.

Сергій Євтушенко має 15 років досвіду у сфері бізнес-консалтингу — брав участь в укладанні угод злиття та придбання, консультував компанії в секторі фінансів, страхування, товарів повсякденного попиту, будівельних матеріалів, енергетики та альтернативної енергетики та ін. З 2015 по 2018 рік був членом Ради директорів компаній “Greenway Automotive” та “Greenway Energy” — турецькі компанії, лідери в сфері електротранспорту. В 2016 році став співзасновником та керівним партнером компанії UDP Renewables.

Долучайтеся до вебінару «Штаб-квартири», аби всупереч обставинам залучати інвестиції для бізнесу, вивести його на міжнародний рівень та адаптувати до нової реальності.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео