11 Бер 2024, 10:58

Instagram створив секретну гру у директі користувачів

Instagram непомітно додав секретну гру з емодзі. Вона нагадує олдскульні ігри, такі як Breakout або Pong.

Щоб отримати доступ до прихованої гри, все, що потрібно зробити, це відкрити чат у директі, відправити емодзі і натиснути на нього. Після цього користувач потрапить на жовтий екран з веслом і емодзі, яке буде рухатися швидше в міру проходження гри, а колір фону буде ставати темнішим.

Під час тестування було виявлено, що можна використовувати будь-які емодзі, але отримати доступ до гри можна лише відправивши одне. Гра зберігає найкращий результат, тож користувач може повернутися до неї в будь-який час, щоб спробувати побити свій попередній рекорд. Його найкращий результат зберігається у всіх його чатах, тому йому не потрібно повертатися до першого емодзі, яке він відправив під час активації гри. Можна також активувати гру, натиснувши на емодзі, який хтось інший надіслав у директ.

Варто зазначити, що інша людина в директі не буде знати, що робить користувач, тому варто пояснити їй, чому надсилається випадковий емодзі.

Хоча гра працює як на iOS, так і на Android, на жаль, не всі мають до неї доступ.

Представник Instagram повідомив виданню TechCrunch, що компанія завжди працює над новими способами зробити «Instagram веселішим», і саме тому вона випустила гру. Однак компанія не поділилася жодними подробицями щодо її доступності.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео