24 Бер 2022, 11:27

Instagram повернув хронологічну стрічку

Instagram робить хронологічну стрічку доступною для всіх користувачів, як і було обіцяно раніше, поряд із ще однією новою опцією фільтрації стрічки, яка дозволить прокручувати повідомлення з улюблених облікових записів. Функції були запущені в обмежене тестування, починаючи з січня, але тепер вони будуть доступні глобальній базі користувача Instagram 23 березня.

Глава компанії Адам Моссери вперше оголосив про намір Instagram повернути хронологічну стрічку під час заяв, зроблених у грудні 2021 року перед комісією Сенату, яка досліджувала потенційну шкоду для молодих людей, які використовують програму.

Тепер є три варіанти перегляду стрічки Instagram: основна алгоритмічна стрічка; хронологічна стрічка (Following); і новий канал «Вибране», який складається з вибраних облікових записів. До нього можна включити до 50 облікових записів.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Параметри стрічки будуть доступні користувачам з усього світу на iOS та Android, але не будуть доступні у веб-версії Instagram.

Крім того, при прокручуванні головної домашньої стрічки повідомлення з цих облікових записів у списку обраного тепер матимуть більш високий рейтинг і будуть позначені значком зірочки.

Instagram зазначає, що в обох нових параметрах стрічки «Підписки» та «Вибране» повідомлення відображатимуться у хронологічному порядку без жодного іншого рейтингу.

Але є одна уточнення щодо цих нових параметрів: ні «Підписки», ні «Вибране» не можуть бути встановлені за умовчанням.

Instagram стверджує, що його дослідження показує, що люди «задоволені» ранжированою стрічкою, тому він не буде за замовчуванням використовувати хронологічну стрічку, коли вони відкривають програму. Twitter, однак, нещодавно виявив протилежне. Після того, як компанія представила простіший спосіб перемикання між алгоритмічною та хронологічною стрічкою, користувачі були настільки обурені тим, що не могли встановити останню за замовчуванням, що Twitter фактично відмовився від цієї ідеї.

Вибір, який Instagram зробив, щоб убезпечити своїх молодших користувачів у своєму сервісі. Ранжування стрічки – це те, як користувач хоче взаємодіяти з контентом сервісу. У всякому разі, хронологічна подача може зменшити потенційну шкоду, яка походить від алгоритмів. Наприклад, це може перестати підштовхувати вразливих підлітків до контенту про розлади харчової поведінки, наприклад, просто тому, що їм сподобалися деякі пости про здорове харчування та фізичні вправи.

Іншими словами, рішення Instagram було прийнято не для того, щоб заспокоїти своїх користувачів, а тому, що він хоче випередити юридичні вимоги, які мають у будь-якому випадку можуть змусити його внести зміни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео