08 Січ 2024, 17:13

Інопланетянам відправили послання із закликом відвідати місто у штаті Кентуккі

Туристичне бюро Лексінгтона VisitLEX за допомогою інфрачервоного лазера передало туристичне повідомлення на відстань 40 світлових років до зоряної системи TRAPPIST-1.

Якщо інопланетяни зеленого кольору існують, можливо, вони хотіли б витратити трохи зелених баксів, щоб насолодитись пам’ятками, звуками та смаками міста Лексінгтон у штаті Кентуккі.

«Ми віримо, що Лексінгтон — найкраще місце на Землі, — каже президентка VisitLEX Мері Квінн Рамер. — Це ідеальне місце для позаземних мандрівників, щоб почати досліджувати наш світ».

Вона описала простору топографію регіону, вкриту травою тонконог, що є «ідеальною для посадки космічного корабля». Крім того, журнал Conde Nast нещодавно назвав Лексінгтон одним з найдружніших міст Америки, тож ймовірність міжпланетного інциденту дуже мала.

Спеціаліст з астробіології доктор Роберт Лоддер, який допоміг агентству Cornett розробити цю ініціативу, сказав: «Ми зібрали експертів з інженерії, лінгвістики, диджитал медіа, філософії та наукової фантастики, щоб розробити, обговорити і передати це послання».

Саме повідомлення включає фотографії, музику і закодоване растрове зображення.

«Растрове зображення є ключем до всього цього, — каже експерт з лінгвістики доктор Ендрю Берд. — Ми включили зображення, що представляють елементи життя, наші знакові пагорби Лексінгтона, а також молекулярну структуру води, бурбона і навіть дофаміну, тому що Лексінгтон — це весело!».

TRAPPIST-1 знаходиться на відстані 250 трильйонів миль, тож відповідь від нього надійде щонайменше через 80 років.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео