15 Вер 2023, 13:32

Інгредієнти борщу стали героями пінів, які дарують за допомогу захисникам

До 31 грудня небайдужі українці можуть долучитися до благодійного проєкту «Check-UP за донат», завдяки якому військові, що знаходяться в гарячих точках отримають сухі набори їжі швидкого приготування «Файна зупка», «Файний борщик», «Файний сніданок». Ініціаторами стали українська медична лабораторія Ескулаб разом зі своїм благодійним фондом.

Для того, щоб спонукати українців турбуватись про своє здоров’я та зібрати кошти на закупівлю овочів для виготовлення сухої їжі взимку, Ескулаб розробила спеціальну програму аналізів «Check-UP за донат». Програма включає лабораторні дослідження, які дозволяють перевірити загальний стан організму. Всі кошти з продажу цієї програми спрямують на виготовлення сухих наборів їжі для захисників, один чекап  це 30 обідів. Придбати «Check-UP за донат» можна на сайті ініціативи, або у будь-якому відділенні Ескулаб. 

«У військових на передовій не завжди є можливість готувати повноцінний сніданок чи обід, тому наш фонд налагодив ціле виробництво сухих супів, борщу та сніданків, які готуються за 30-40 хвилин в польових умовах, а також енергетичних батончиків. Вже передали на схід, Запорізький, Донецький напрямки понад 2 мільйони порцій їжі. Завдяки цій ініціативі українці зможуть перевірити своє здоров’я та допоможуть придбати необхідні продукти для виготовлення сухих страв», — говорить директорка фонду Наталія Дядюшко.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Здаючи програму аналізів «Check-UP за донат», кожен отримає пін-овоч у винагороду за допомогу захисникам. Головними героями пінів стали основні інгредієнти з «Файного борщику» та «Файної зупки» це: буряк, морква, помідор, цибуля, горошок.

«Кожен хто здає благодійну програму аналізів отримає пін, щоб відчути свою співпричетність до роботи фонду та допомоги ЗСУ. Овочевий набір з п’яти різних пінів можна обміняти на подарунковий сертифікат номіналом 1000 гривень на аналізи. Ми сподіваємося, що до ініціативи долучаться тисячі небайдужих українців», —  говорить директорка з маркетингу Ескулаб Анна Коник.

Крім того, кожен, хто хоче підтримати моральний дух захисників, може залишити побажання у коментарях під дописами про «Check-UP за донат» на сторінках лабораторії та фонду Ескулаб у соцмережах Facebook та Instagram.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео