12 Лют 2024, 10:53

Hulu розкритикували за показ туристичної реклами Гази

Американський потоковий VOD-сервіс Hulu шокував глядачів трансляцією рекламного ролика «Visit Gaza», спонсором якого виступив Ізраїль, що зображує сектор як туристичний рай, зіпсований впливом ХАМАСу.

За допомогою зображень, згенерованих ШІ, ролик зображує Газу як рай, що вабить мандрівників, сповнений прекрасними пляжами та розкішними готелями, що різко контрастує з реальністю регіону, охопленого конфліктом.

«Приїжджайте до прекрасної Гази з її приголомшливими пляжами і чарівними дощатими набережними, — закликав оповідач. — Ви можете зупинитися в одному з наших п’ятизіркових готелів і скуштувати найкращі страви близькосхідної кухні. Пориньте в яскраве нічне життя міста і відчуйте культуру, багату на традиції».

У ролику уточнюється, що це можливо лише без ХАМАСу. У поєднанні із зображеннями озброєних палестинських дорослих і дітей вона закінчується закликом «Звільніть Газу від ХАМАСу зараз».

Реакція була швидкою і суворою: рекламний ролик розкритикували як дегуманізуючий, маніпулятивний пропагандистський твір і закликали до бойкоту Hulu.

Постер, який поширюється (на фото вище), закликає стримінгову платформу схвалити повідомлення, яке звинувачує палестинців у їхніх стражданнях. Як зазначено на постері, біля штаб-квартири Hulu в Нью-Йорку планувалося провести акцію протесту.

Як повідомляє Wall Street Journal, відео було видалено з YouTube як реклама, але залишилося на YouTube-каналі Національного управління публічної дипломатії Ізраїлю.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео