15 Вер 2023, 10:14

Хосе Андрес став амбасадором UNITED24

Хосе Андрес, відомий американо-іспанський шеф-кухар, ресторатор та засновник благодійної організації World Central Kitchen, приєднався до офіційної фандрейзингової платформи України UNITED24. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своїх соцмережах. 

Одразу після початку повномасштабного вторгнення World Central Kitchen почала працювати на кордоні з Україною, потім відкрила представництва у Львові, Києві, Харкові та на прифронтових територіях. З перших днів великої війни Хосе та його колеги готували до 240 000 порцій їжі на добу. Лише за перші сім місяців роботи в Україні World Central Kitchen зібрала для України 300 000 000 $ та налагодила співпрацю з понад 450 закладами харчування. 

У листопаді 2022 року Хосе отримав від президента Зеленського орден «За заслуги» ІІ ступеня, а на Алеї сміливості у Києві з’явилася табличка з його іменем.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Хосе Андрес був поряд з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення. Після півтора року великої війни він продовжує підтримувати українців та залишається з Україною. Ми ніколи цього не забудемо. Сьогодні ми раді вітати Хосе серед амбасадорів платформи UNITED24, його потужний голос на міжнародній арені дуже важливий, щоб зберігати підтримку людей в усьому світі», — сказав Володимир Зеленський. 

«З моменту, як World Central Kitchen прибула в Україну, ми зустрічали людей та спільноти, які мали просту мету — нагодувати та підтримати одне одного. Відтоді ми не припиняємо готувати разом. Це не лише війна за свободу та демократію, але й боротьба за те, щоб нагодувати світ. Я дякую президенту Зеленському за можливість стати амбасадором UNITED24 і сподіваюся надалі стояти пліч-о-пліч з українським народом, допомагаючи йому відновлювати країну», — сказав Хосе Андрес.

Хосе Андрес двічі потрапляв до переліку найвпливовіших людей світу за версією видання Time, контролює роботу близько 40 ресторанів José Andrés Group в США та інших країнах, викладає курс кулінарної фізики в Гарвардському університеті, знімався у багатьох відомих шоу, популяризуючи іспанську кухню у світі. У 2023 році він заснував Global Food Institute при Університеті Джорджа Вашингтона, аби впроваджувати системні зміни через інноваційні практики та підготувати нове покоління лідерів у галузі харчування. У 2015 році Хосе отримав Національну медаль за заслуги у сфері гуманітарних наук США, а у 2019 році його номінували на Нобелівську премію миру за діяльність організації World Central Kitchen, яка з моменту заснування у 2010 році нагодувала сотні мільйонів людей у різних куточках світу.

Сьогодні організація допомагає українцям не лише на кордоні, а й на прифронтових територіях, зокрема в Херсоні, Запоріжжі та Краматорську.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео