27 Вер 2023, 17:56

Heinz розпалив дискусію про макарони з кетчупом

Компанія Heinz презентувала новий соус для пасти на основі кетчупу з провокаційною кампанією, що викликає суперечки серед любителів пасти.

Італійці тепер відводять погляд. Кетчуп на макаронах — це кулінарна дискусія, яка поляризує соціальні мережі, як ніщо інше. Компанія Heinz вирішила не залишатися осторонь і долучитися до дискусії.

Нещодавнє дослідження показало, що чверть британців (24%) вважають правильним додавати кетчуп до макаронів. Однак більше половини (59%) вважають, що це неприйнятно. Втім, остання кампанія Heinz залишає за споживачем право вирішувати, чи є це поєднання до смішного правильним, чи просто до смішного неправильним.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Кампанія «Ridiculously wrong?» розроблена креативним агентством Wunderman Thompson Spain, стартувала 27 вересня і триватиме до 15 жовтня у соціальних мережах та на ключових зовнішніх носіях у Лондоні, Ліверпулі, Бірмінгемі та Манчестері.

Кампанія демонструється на зовнішніх носіях у місцях з високою відвідуваністю та в соціальних мережах, підтримується активністю інфлюенсерів та покликана стимулювати дебати навколо лімітованої серії соусу, що поєднує томатний соус для макаронів з культовим смаком томатного кетчупу Heinz.

Крім того, у вигляді жартівливого кроку, бренд також надіслав соус інфлюенсерам у Великій Британії, які є гурманами та пов’язані з Італією.

Ця кампанія продовжує спиратися на платформу Heinz «Ridiculously good», підкреслюючи, що цього разу подібна ініціатива може бути лише «Ridiculously Heinz».

«Ніколи не кажи ніколи! Справедливо чи ні, але додавання томатного кетчупу до макаронних виробів є більш поширеним явищем, ніж ви думаєте, і, враховуючи це, ми запустили наш соус до макаронів з кетчупом, щоб шанувальники макаронних виробів могли насолоджуватися чудовим смаком Heinz без осуду, — сказав директор з нових проектів Heinz, Кайо Фонтенеле. — Цей лімітований запуск — остання з серії інновацій, що є відповіддю на ірраціональну та довготривалу любов людей до Heinz. Однак для тих, хто вважає, що кетчуп на макаронах абсолютно неприйнятний, у нас є ще сім смачних рецептів томатного соусу Heinz для макаронних виробів».

Виконавчий креативний директор Wunderman Thompson Spain Піпо Віргос додав: «Кетчуп на макаронах може звучати незвично, але це союз, укладений на небесах. Що може бути кращим способом просування нового продукту «Ridiculously Heinz», ніж кампанія, яка розпалює дискусії з легкою іронією? Ми самі є великими шанувальниками цього продукту і не можемо дочекатися, щоб дізнатися, що про нього думають люди».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео