13 Лис 2023, 10:45

Heineken створив генний тест, що допомагає вибрати пиво

Heineken Silver чи Heineken Original? Гени можуть підказати, що кому більше до вподоби. Компанія Heineken разом з генетиком Ендрю Шеллінгом розробила набір для дегустації, який підкаже, що кому більше до вподоби — м’якість Heineken Silver чи більш сильний смак Heineken Original.

Набір використовує PTC-тест, який визначає чутливість до сильних смаків. Ідея The Heineken Choice виникла у креативної агенції Special PR під час запуску Heineken Silver у Новій Зеландії.

Сотні наборів The Heineken Choice будуть доступні безкоштовно у деяких барах Окленда, що дозволить відвідувачам дослідити свої 10 000 смакових рецепторів і визначити, який смак пива підходить саме їм. Вони також будуть розіслані інфлюенсерам по всій Новій Зеландії. Heineken Silver був розроблений, щоб сподобатися новому поколінню пивоманів, які віддають перевагу м’якому пиву з низьким вмістом вуглеводів.

Наташа Д’Соуза, старший PR-директор Special PR, зазначила: «Ми побачили в цьому унікальний спосіб підвищити обізнаність про портфоліо Heineken, а також спровокувати розмови та суперечки і, зрештою, заохотити до дегустації. Ми знаємо, що новозеландці люблять пробувати нові сорти пива, і це цікавий спосіб науково перевірити, який смак їм більше до вподоби. Чому б не спробувати?».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео