12 Гру 2022, 13:36

Гурт “Антитіла” попросив зашазамити різдвяний трек для донату

Креативна команда створила новий текст “Щедрика” — про українські реалії, дітей-біженців, розлучені сім’ї та неможливість зустрічати свята вдома. Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя разом з хористами заспівав пісню, яка закликає зашазамити сама себе, знайти посилання та допомогти дітям, перерахувавши пожертву через Фундацію Олени Зеленської.

Пісня створена на основі музичного твору “Щедрик” українського композитора Миколи Леонтовича.

Ідею проєкту та новий текст “Щедрика” створила креативна агенція Saatchi & Saatchi Ukraine за підтримки організації BRAND UKRAINE та Міністерства закордонних справ України.

«Міністерство закордонних справ України не вагаючись підтримало цей важливий проєкт і доклало зусиль для його втілення. Тепер славнозвісний «Щедрик» Леонтовича не лише популяризує Україну за кордоном, але і допомагає збирати кошти на життєво необхідну підтримку для маленьких українців через Фундацію Олени Зеленської», — зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Микола Леонтович створив Щедрика, який став символом і мелодією різдвяної любові, і тепла обійм у всьому світі. Сьогодні українці заспівали Щедрика з іншими словами, що їх написала війна, – Carol for the Charity. Ми створювали його разом з легендарним хором Верьовки, а також дітками, які попри атаки ворогів, тривоги та блекаути досі залишаються в Україні та продовжують займатися улюбленою справою, – співами. Це дитячий ансамбль Зернятко. Слухайте, шазамте пісню і донатьте заради перемоги і наближення не військового, а мирного Різдва в Україні, і дзвінкого дитячого сміху на свята”. — говорить Тарас Тополя, фронтмен гурту “Антитіла”.

Проєкт “Carol for the Charity” — це новорічна благодійна ода, яка має на меті зібрати кошти на гуманітарні, освітні, медичні та юридичні потреби українських дітей за кордоном. Оновлену версію “Щедрик” виконав гурт “Антитіла” разом з Національним українським народним хором ім. Г.Г. Верьовки та дитячим хоровим ансамблем “Зернятко”. Запис пісні відбувався у дні масованих ракетних обстрілів та особливо тривалих блекаутів наприкінці листопада 2022 року в Києві.

Ми щасливі співпрацювати в цьому проєкті з такими видатними українськими зірками, які створили неймовірну та дуже емоційну версію Щедрика. А для того, щоб зробити щасливішими діток, що потерпають від війни, закликаю всі радіостанції, шопінг моли, ресторани приєднуватися до проєкту і додавати цю пісню до своїх різдвяних плейлистів”. — говорить Костя Шнайдер, Chief Creative Director PG Ukraine.

Неможливо уявити Різдво без дітей. 100 років тому український Щедрик об’єднав багатьох людей навколо Різдва у всьому світі. Зараз, у часи жахливої війни, ми просимо світ знову об’єднатися під час святкового світлого періоду, щоб допомогти українським дітям, які цього зараз дуже потребують”. — сказала Софія Джуринська, співзасновниця організації BRAND UKRAINE.

Щоб зробити внесок, потрібно увімкнути Shazam, відсканувати пісню, перейти за посиланням на Youtube та натиснути кнопку “Donate”. Ця версія “Щедрика” має відкриту ліцензію Creative Commons, що дозволяє безкоштовно використовувати її для музичного оформлення закладів, кафе, ресторанів та маркетів у святковий період.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео