20 Вер 2023, 17:20

Група рекламних агенцій оголосила про створення благодійного фонду

Група агенцій Havas Village Ukraine оголосила про створення благодійного фонду АІДА. Метою Фонду є незмінна підтримка українського народу, захисників та суспільства в умовах тривалої російської агресії.

Фонд був заснований партнерами групи навесні 2023 року та присвячений реагуванню на гуманітарні потреби як цивільних, так і військових, постраждалих внаслідок бойових дій.

«В умовах повномасштабної війни в Україні, наші благодійні ініціативи набувають ще більшої важливості. Ми забезпечуємо потреби наших захисників та захисниць, надаємо підтримку митцям, а також гуманітарним проєктам. AIDA є продовженням етосу нашої групи, відображає нашу відданість соціальній відповідальності та позитивним змінам. Ми, заохочуємо участь співробітників, партнерів для досягнення значущих змін, в умовах безжальної російської агресії», — Юрій Когутяк, президент Havas Village.

Благодійна діяльність групи консолідована під брендом АІДА. До кінця 2023 року Havas Village додатково планує виділити від 1,5 до 2 мільйонів гривень на благодійні ініціативи. 

17 вересня за підтримки фонду АІДА, в музеї сучасного мистецтва міста Болонья, відбувся перформанс української художниці Марії Прошковської під назвою «Farina». У цьому проєкті вона знову повернулась до безкінечного циклу роботи з ручним жорном і протягом 5 годин безупинно робила перед глядачами борошно з українського зерна, спаленого прямим потраплянням російської ракети. Перформанс мав на меті розповісти світу про те, якою ціною Україні дається кожна зернина.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео