23 Січ 2023, 13:07
PR

Глобальна соціальна ініціатива «Нестле Здорові діти»

«Абетка харчування» — це частина глобальної соціальної ініціативи «Нестле Здорові діти», яка покликана сприяти покращенню здоров’я дітей та вже діє у 84 країнах світу. 

Програма діє в Україні з 2009 року і включає в себе інтерактивний навчальний курс для 1-4 класів, затверджений Міністерством освіти та науки, а також, програма наповнена корисними прикладними матеріалами для батьків і вчителів, які дозволяють весело та цікаво передавати знання дітям. Уже понад 2 млн школярів навчилися основам здорового харчування від початку діяльності освітньої програми.

Уже понад 2 млн школярів навчилися основам здорового харчування від початку діяльності освітньої програми.

Щороку «Абетка харчування» проводить кулінарні майстер-класи, відкриті уроки, конкурси та ігри для– учасників програми.

В 2022 році програма зіткнулась з новими викликами: відмінності у форматах навчання шкіл, відсутність стабільного зв’язку, питання безпеки школярів. Попри війну в країні команда програми «Абетка харчування» не зупинила програму, а адаптувала її до нових реалій.

Тепер усі учасники можуть навчатися за програмою, як офлайн так і онлайн, завдяки оновленій навчальній платформі. Також цього року матеріали освітньої програми отримали підопічні благодійного фонду «Добряк», а також учасники таборів для дітей-переселенців від БФ «Щире серце» — надважливо допомагати тим, хто зберігає позитивні емоції дітей попри все. 

Весною відбувся майстер-клас для дітей із різних куточків України, які під керівництвом шеф-кухаря Євгена Клопотенка готували українську легендарну страву — борщ із пампушками. 

А восени, коли весь світ святкує День шеф-кухаря, із нагоди цього свята «Абетка Харчування» провела пізнавальний кулінарний майстер-клас для дітей. Для маленьких глядачів — в онлайн-режимі, а зйомки з командою відбувалися з дотриманням всіх правил безпеки та з генераторами. Цьогоріч, окрім професійного шеф-кухаря Сергія Шелестова, до майстер-класу приєдналася нутриціологиня, за сумісництвом мама двох дітей, Богдана Тарасюк, адже батькам завжди цікаво знати не лише як залучити дитину до здорового харчування, а й про поживні та нутриціологічні властивості продуктів, адже раціон є надважливим складником здоров’я людини, особливо у такі непрості часи.

Окрім таких активностей, понад 1500 шкіл є учасниками програми, а в 2022 понад 930 вчителів долучились до програми онлайн, користуючись матеріалами в розділі для вчителів, розміщених на сайті. Близько 20 000 дітей навчаються за онлайн курсом.

Однією з глобальних пріоритетів компанії є допома сім’ям та суспільству у сфері правильного харчування та здорового способу життя. Абетка харчування є прикладом цього. І у важкі часи для кожного українця змогла зробити чудовий внесок у здорове майбутнє нашої країни. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео