05 Кві 2024, 10:26

«Філіп Морріс Україна» призначила нового директора з маркетингу

Максим Носенко став новим директором з маркетингу «Філіп Морріс Україна».

Раніше він працював у Kimberly-Clark і відповідав за розвиток бізнесу в Україні та на ринках Центральної Європи. За останні 10 років Максим обіймав різні позиції в цій компанії — від бренд менеджера до директора з маркетингу та онлайн продажів. Також він має досвід роботи у таких міжнародних компаніях, як Samsung, Kraft Foods та L’Oréal.

Мені близькі цінності «Філіп Морріс» — компанії, що залишається надійним роботодавцем та потужним економічним партнером України. Зокрема, це підтверджується інвестиціями в нове виробництво, що незабаром відкриється на Львівщині. На новій позиції, в першу чергу, я ставлю перед собою завдання відновити лідерство «Філіп Морріс» в Україні та повернути частку ринку компанії у категорії сигаретних брендів.
Максим Носенко

Нагадаємо, «Філіп Морріс Україна» є дочірньою компанією Philip Morris International (PMI) та працює на українському ринку з 1994 року.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Наприкінці лютого 2022 року виробництво на заводі компанії під Харковом було тимчасово призупинено через загрозу безпеки для співробітників. Відтоді продукцію поставляють на український ринок із фабрик за межами країни, а також виготовляють за контрактом на потужностях іншого виробника. У 2022 році продажі сигарет PMI на українському ринку впали на 38,1% — до 6,6 млрд, а тютюнових стіків для систем нагрівання тютюну — на 13,5%, до 4,47 млрд.

PMI в липні 2023 року розпочала підготовчі роботи на новій фабриці у Львівській області, в яку було інвестовано $30 млн. Виробництво планується запустити у 2024 році.

Від початку повномасштабного вторгнення «Філіп Морріс» сумарно виділила на гуманітарні потреби в Україні 400 млн грн. Компанія сфокусувалась на трьох основних напрямах: допомога медичним закладам, відновлення пошкодженої інфраструктури та реалізація соціальних проєктів.

У 2023 році «Філіп Морріс» в Україні сплатила понад 30 млрд грн податків і залишається одним з найбільших платників податків країни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео