20 Лис 2023, 20:03
PR

Favbet Foundation переміг в номінації «Корпоративний благодійний фонд» під час марафону комунікаційників

Благодійний фонд Favbet Foundation став одним з лідерів номінації «Корпоративний благодійний фонд» загальнонаціонального конкурсу. За підсумками голосування читачів та експертного журі перемогу здобув соціальний проєкт фонду «Клуб супергероїв».

Нагородження переможців відбулось у листопаді під час щорічного PR-марафону національного видання MMR, який цього разу присвятили ефективним комунікаціям під час війни.

З початком повномасштабної війни Favbet Foundation переорієнтував понад 90% своїх проєктів на допомогу ЗСУ. Згодом допомога українській армії трансформувалася в системну роботу мілітарі-хабу, а гуманітарні напрямки адаптували під вимогу воєнного стану. Серед них «Клуб супергероїв» — програма культурного та спортивного розвитку дітей, які відчули вплив війни.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Українські діти — завзяті й талановиті. Навіть війна не позбавила їх прагнення до розвитку та самореалізації. Наша мета — дати юним українським дітям більше можливостей розкривати свої суперздібності, попри на війну. Саме вони — майбутнє нової України, і ми маємо робити все можливе, щоби воно було щасливим.
Євген Бондар
куратор проєктів Favbet Foundation

«Клуб супергероїв» реалізований з метою підтримки дітей та підлітків з родин військовослужбовців та ВПО. «Клуб» об’єднав одразу три проєкти: «IT Kids», «Сила у знаннях» та «Сильніші разом». У 2023 році в межах цих ініціатив команда фонду провела низку курсів з основ програмування, розіслала школярам 5500 боксів канцелярії та започаткувала безплатні спортивні секції з боксу, футболу, боротьби та баскетболу.

Найкраща репутація — та, яка формується не словами, а реальними справами. Команда фонду виконала величезний обсяг роботи: «Клуб супергероїв» охопив тисячі дітей по всій Україні. Ці проєкти заслужено привернули багато уваги та стали гарним взірцем ефективної взаємодії бізнесу з громадськістю через подолання спільних викликів.
Ксенія Тюрікова
директорка з комунікацій FAVBET

Крім цього, Favbet Foundation продовжує свою важливу місію — за підтримки фонду надходить системна допомога ЗСУ. Так, на сьогодні було передано 240 авто для фронту й це число зростає щодня. Також за сприяння Favbet Foundation ЗСУ отримали  понад 130 дронів різного типу, в тому числі ударного. Раніше ударні роти «Армії дронів» отримали від компанії Favbet 53 нових позашляховиків Peugeot Landtrek. Всього ж сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за підтримки фонду склала понад 175 млн грн.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео