Фаррелл Вільямс представив першу річ з диджитал колекції для Louis Vuitton за $8000
23 Кві 2024, 11:42

Фаррелл Вільямс представив першу річ з диджитал колекції для Louis Vuitton за $8000

Louis Vuitton підняв завісу над своєю найновішою колекцією, показавши куртку VIA Varsity Jacket, диджитал ітерацію фізичного силуету, який з’явився на чоловічому показі сезону осінь-зима 2024 бренду на початку цього року.

Дизайн став першою готовою річчю, розробленою Фарреллом, яка стала доступною для VIA, «Treasure Trunk»  Louis Vuitton, що пропонує модникам з web3 можливість «придбати ексклюзивні продукти, як цифрові, так і фізичні», а також отримати доступ до «привілейованого досвіду».

Колекційна річ спеціально зарезервована для власників VIA Treasure Trunk, яку можна придбати, лише зареєструвавшись у списку очікування бренду та виконавши його криптографічні вимоги. Під час запуску влітку минулого року Louis Vuitton заявив, що кількість курток обмежена «кількома сотнями штук», і вони продаються за вражаючою ціною майже 42 000 доларів США.

4 червня MRKTNG MRTHN 2025

У програмі Івенту — 4 панельні дискусії, 30+ провідних маркетологів і комунікаційників країни, 500+ учасників офлайн, 8000+ глядачів онлайн. Це простір сенсів, де стратегія народжується в реальності, а не в брифі!

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Ця остання диджитал колекційна річ віддає данину поваги реальній спортивній куртці Фаррелла, яка має з’явитися на полицях магазинів у наступному сезоні.

Куртка VIA Varsity Jacket, кількість якої буде обмежена до 200 одиниць, з’явиться у продажу 22 квітня за вражаючу ціну 7 900 євро (або 8 418 доларів США).

Розкажіть друзям про новину