11 Бер 2022, 15:47

Facebook зупиняє всю рекламу з російських сторінок

Facebook завдав ще одного удару по росії через вторгення в Україну, прибравши всю російську рекламу та відмовившись розміщувати рекламу російських маркетологів у будь-якій точці світу.

Прив’язка йде за місцем створення, першим телефоном і часом, який минув з моменту виїзду з країни. Близько трьох місяців має пройти з моменту фізичного виїзду з росії та зміни номера, щоб особиста сторінка перестала підпадати під такі обмеження.

«У зв’язку з труднощами роботи в росії в даний час реклама з націленням на жителів росії буде призупинена, і рекламодавці в росії більше не зможуть створювати або розміщувати рекламу в будь-якій точці світу, в тому числі в росії», — заявили в компанії.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Раніше Роскомнадзор заявив, що офіційно заблокував Facebook. У той час як Facebook заявив, що працює над тим, щоб його послуги були максимально доступні.

Очікується, що таке рішення мало вплине на фінанси компанії, яка тепер називається Meta Platforms. Ден Айвс, аналітик Wedbush Securities, нещодавно підрахував, що якщо «американський технологічний світ відключить росію, у гіршому випадку це вплине на доходи в розмірі 1-2%». Він додав, що Уолл-Стріт «з радістю вітала» такий загальногалузевий крок.

Проте рішення Facebook є ескалацією реакції технологічної індустрії на вторгнення в Україну, яке триває вже другий тиждень. Президент Facebook із глобальних зв’язків заявив, що компанія відхилила вимогу російського Роскомнадзору припинити перевірку фактів щодо повідомлень державних ЗМІ, які висвітлюють вторгнення. Це призвело до обмеження доступу до сайту в країні. Потім Facebook заблокував доступ у Європі до російських сайтів новин RT і Sputnik. Тепер це розширилося до глобального блокування доступу до всіх державних ЗМІ через Facebook та Instagram.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео