24 Июн 2022, 10:19

Електронні сигарети Juul заборонили продавати на ринку США

Управління продовольства та медикаментів США наказало Juul вивести свої електронні сигарети з ринку США, що стало останнім ударом по компанії, яку широко звинувачують у тому, що вона спровокувала сплеск вейпінгу серед підлітків.

Управління продовольства та медикаментів США заявило, що Juul має припинити продаж своїх пристроїв. А тих, що вже є на ринку, мають позбутися. Агентство заявило, що споживачам не заборонено мати або використовувати продукти Juul.

Щоб залишитись на ринку, компанії мають довести, що їхні електронні сигарети приносять користь здоров’ю населення. На практиці це означає те, що дорослі курці, які їх використовують, швидше за все, кинуть палити або стануть палити менше, тоді як підлітки навряд чи підсядуть на них.

Управління заявило, що у заяві Juul недостатньо доказів, щоб показати, що маркетинг його продукції «підходить для захисту громадського здоров’я».

Juul заявив, що не згоден з висновками Управління продовольства та медикаментів США і прагне відкласти заборону, поки компанія розглядає свої варіанти, включаючи можливу апеляцію та переговори з регулюючими органами.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео