06 Лис 2023, 12:29

Effie Awards Ukraine 2023 оголосила фіналістів

Effie Awards Ukraine, національна складова найпрестижнішої міжнародної нагороди в галузі рекламно-маркетингових комунікацій Effie Awards, анонсує фіналістів. 

Кампанії для благодійних фондів, урядових та неурядових організації склали більшу частину фіналістів в цьому році. Категорії Positive Change — Social Good лідирують за кількістю фіналістів. Також до фіналу увійшло багато робіт в категоріях Crisis Response / Critical Pivot, Timely Opportunity та Cross Media Storytelling.

Ми не здивовані таким результатом, адже будь-який рекламний конкурс це дзеркало того, що відбувається на ринку і взагалі в економіці, і Effie не виключення. Абсолютно закономірно, що найбільше робіт буде подано в категорії короткострокових кампаній та Positive Change для фондів та некомерційних організацій. Також, серед спостережень, дивлячись на статистику конкурсу, ми бачимо, що фінансовий сектор затребуваний ринком, а туризм чи подорожі — ні.
Максим Лазебник
продюсер Effie Awards Ukraine, генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції

Конкурсна програма 2023 представлена 81 категорією — 34 індустріальних та 47 спеціальних. До суддівства долучилось більше 220 фахівців рекламно-комунікаційної індустрії.

Імена переможців конкурсу будуть оголошені вже 24 листопада на Effie Gala, що пройде у конгрес-центрі Mercure Congress Centre. Окрім переможців, у рамках події будуть анонсовані результати національних рейтингів ефективності комунікаційних та медіа агентств, рекламно-комунікаційних груп, названі самі ефективні рекламодавці та брендів України, кращі маркетингові команди Best Marketing Teams, а також лідер рейтингу «Агентство року 2023».

24 листопада також відбудеться конференція Best Marketing Practices, програма якої складатиметься з кейсів-фіналістів поточної премії Effie Awards Ukraine. Деталі денної програми з’являться найближчим часом.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео