05 Чер 2023, 10:21

Джоконда з гречаним багетом та у вишиванці: Леонардо да Вінчі надихнув на відкриття супермаркету

У Новомосковську Дніпропетровської області, на вулиці Гетьманська 47-А 2 червня відкрито новий «Сільпо». Це перший «Сільпо» у цьому місті, торговельна площа становить 1122 кв.м. Також це відкриття стало першим для «Сільпо» на Дніпропетровщині за час повномасштабного вторгнення.

На стиль магазину команду «Сільпо» надихнув геній Леонардо да Вінчі. Магазин нагадує картинну галерею, у якій головною героїнею є «Мона Ліза». Вона тут зображена у нестандартних, іронічних образах, у яких можна прочитати приховані історії, зокрема і про «Сільпо» та продукти. «Джоконда» з пакетом «Сільпо», «Джоконда» з гречаним багетом, «Джоконда» у вишиванці та інші.

Дизайн магазину оформлено у строкатому, яскравому, «розкішному» стилі Кітч. На колонах розміщені зашифровані рукописи генія та митця Леонардо да Вінчі. Касові лайтбокси – виконані у вигляді картин, які «розтанули».

Таємнича усмішка Мони Лізи буде супроводжувати гостей під час вибору цукерок з «Власної кондитерської» і страв з відділу кулінарії, багетів і риби власного копчення. Та підкаже своїм поглядом, яку ж піцу замовити, ще й складе компанію під час кава-брейку.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео