25 Жов 2022, 16:20

Durex написав пісню про те, що розмір не має значення

Durex співпрацював з реперами, щоб створити повнометражний трек і музичне відео FYP (For Your Penis), щоб кинути виклик стереотипу про те, що розмір має значення.

Повноформатний трек та відео відповідають на запити, отримані брендом після того, як перше TikTok-відео, опубліковане ним раніше, набрало 3,7 мільйонів переглядів. При цьому Durex задіяв реп і TikTok, щоб вести бесіду з молодим поколінням, навчаючи аудиторію того, що насправді важлива «посадка», щоб пасувало по розміру, а також наголошуючи на важливості презервативів як для захисту, так і для задоволення.

У зв’язку з нещодавнім «неконтрольованим» зростанням ІПСШ і, за оцінками, половина нових випадків зараження припадає на осіб молодших 26 років, за даними Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC), Durex хотів по-справжньому залучити відкриту та цікаву аудиторію покоління Z зустрічаючись з ними там, де вони проводять свій час, у TikTok. Розуміючи важливість реп-культури для молодого покоління, бренд працював з креатором That Kid CG над створенням пісні, покликаної навчати, розважати та заводити розмови.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Разом з рекламним агентством VaynerMedia бренд випустив короткий реп The Real Meaning of FYP, результатом якого стало 3,7 мільйона переглядів, 18,4 тисячі репостів та збільшення кількості підписників у TikTok більш ніж на 27 тисяч. Найголовніше – віральність викликала розмову про розмір. Взаємодія зі споживачами та подальший діалог надихнули на створення повноформатної пісні «FYP» та відповідного відео.

«Побачивши хвилювання глядачів на TikTok, я був дуже радий використати свій творчий досвід для випуску довшої версії “FYP”, щоб ще більше боротися із соромом і стигмою щодо розміру пеніса та статі», – поділився That Kid CG. «Кожен куплет показує FYP з нового погляду. Durex створений для вашого пеніса, для вашого задоволення та для вашого партнера. ВІн підходить саме вам».

Джеймс Вікерстафф, голова глобального підрозділу Durex, додав: «Durex пишається тим, що співпрацює з багатообіцяючими артистами, щоб кинути виклик забобонам, пов’язаним із сексом та інклюзивністю, а музика продовжує залишатися важливим засобом освіти людей; зокрема, у цьому випадку кидають виклик ідеї про те, що розмір пеніса має значення для гарного сексу, та розповідають про важливість правильного підбору презервативу».

Нова інноваційна платформа Durex надає споживачам низку рішень, що дозволяють знайти найкращий варіант, включаючи правильний набір «підходящих» презервативів, діджитал контент та інструменти

Розкажіть друзям про новину

Нове відео