17 Бер 2022, 11:37

Duolingo фіксує масовий сплеск інтересу до української мови

Після російського вторгнення в Україну у додатку для вивчення мов Duolingo різко збільшилася на 485% кількість користувачів, які вирішили вивчати українську мову.

Більшість таких користувачів походить із США, де Duolingo має більшість своїх клієнтів, хоча компанія повідомила про приголомшливе збільшення на 1800% користувачів з Польщі, які можуть використовувати програму для спілкування з біженцями, які прибувають із сусідньої країни.

Луїс фон Ан, співзасновник програми, сказав, що було б неправильно отримувати прибуток від конфлікту в Україні, і тому платформа жертвуватиме весь дохід від реклами людей, які вивчають мову, на благо фондів допомоги.

«Ці кошти підтримають наших партнерів в УВКБ ООН, IRC та інших організаціях, які допомагають біженцям з України», — сказав фон Ан.

«Через цих та інших партнерів ми також будемо розповсюджувати коди для Duolingo Plus, щоб біженці та особи, які їх приймали, могли безкоштовно використовувати преміум-версію Duolingo», — додав він.

Крім того, сервіс заморожуватиме щоденні періоди українських користувачів, які не можуть підтримувати щоденний прогрес у додатку, тому вони зможуть надолужити втрачене пізніше.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео