29 Вер 2022, 15:27

Dove створив гру для дівчаток-підлітків, що відображає різноманітність жінок

Dove об’єднався з ігровою студією Toya, щоб створити свою першу гру, яку представила на Roblox.

Super U Story – безкоштовна гра для дівчаток віком від 9 до 16 років. Це сюжетна гра, яка орієнтується у сучасних стандартах краси та пропонує юним гравцям заглянути всередину себе та зрозуміти, що для них означає краса. Гра відбиває нереалістичні ідеали, щоб дівчата могли зрозуміти, що стереотипи їх не визначають.

У грі представлено безліч жіночих персонажів з різними типами статури, відтінком шкіри, минулим та здібностями, що відображають різноманітність жінок, яка явно відсутня у сучасних відеоіграх.

У дослідженні, підтведженому Women in Games та Центром дослідження зовнішності, Dove виявила, що 60% жінок вважають, що вони недостатньо представлені в ігровій сфері. Крім того, 35% зазначили, що відсутність різноманітності негативно вплинула на них.

Окрім нової гри, Dove працює з ігровим рушієм Unreal Engine від Epic Games над створенням нового набору різноманітних жіночих персонажів відеоігор.

“Real Virtual Beauty’” – це курс, який навчає творців відеоігор уникати несвідомих упереджень при створенні жіночих персонажів. Поряд із навчанням є колекція творів мистецтва, куди розробники можуть завантажувати свої твори, щоб надихнути інших на розробку різноманітних персонажів жіночої статі.

«Кожен рік створюються тисячі ігор, і вражає, що жодна з них не вирішує безперервних соціальних проблем і тиску, з якими молоді дівчата стикаються щодня, особливо щодо свого тіла», — заявила генеральна директорка Toya Анат Шперлінг. «Насправді ми всі буваємо різних форм, розмірів, кольорів, здібностей і маємо відображатися та відзначатись у діджитал контенті, який споживається нами щодня. Оскільки ніхто інший цим не займався, ми вирішили, що саме ми створюватимемо досвід і розпалюватиме розмови, які, як ми сподіваємося, допоможуть наступному поколінню уникнути пасток та ненависті до себе, з якими сьогодні борються багато жінок».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео