27 Гру 2022, 11:47
PR

Допомога переселенцям в Україні та за кордоном

FAVBET та Favbet Foundation не забуває й про людей, які постраждали від війни. У цей складний період команда фонду розробила логістичні маршрути для перевезення більше ніж 100 т гуманітарної допомоги. Понад 10 т ми самостійно перевезли з Хорватії в Україну.

Також фонд забезпечив речами першої необхідності, в тому числі сотнями спальних мішків, карематів та павербанків, переселенців, які були вимушені через війну тікати зі свого дому в Івано-Франківську область.

До початку повномасштабної війни в Україні благодійний фонд вже реалізував близько 100 благодійних ініціатив у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Серед них: передача 4300 ПК для сільських бібліотек у 15 областях України в межах спільного impact-проєкту “Цифровізація бібліотек” – разом з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом Президента та Українською бібліотечною асоціацією. Також передача 2100 плазмових телевізорів у дитячі будинки сімейного типу.

Благодійному фонду вдалося в квітні відкрити Центр адаптації для переселенців з України в хорватському Загребі, який дав їм можливість безкоштовно вивчати хорватську та англійську мови. На втілення ідеї знадобилося менше ніж тиждень. За цей час команді фонду вдалося знайти місце, викладачів, студентів, навчальні матеріали, кафедри. В центрі можна отримати психологічну та юридичну підтримку, а також гуманітарну допомогу. Крім цього — проводяться заняття з музики, біології, фізики, арт-терапії для дітей, для наймолодших є дитяча кімната з вихователями.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео