Domino’s випустив парфуми з ароматом піци пепероні
13 Лют 2025, 12:06

Domino’s випустив парфуми з ароматом піци пепероні

Domino’s додає пікантності цьому Дню святого Валентина, випустивши аромат «Eau de Passion», натхнений піцою Pepperoni Passion. Це унісекс-аромат з нотами спецій, перцю та теплою, пряною базою.

Для реклами бренд залучив зірку британської телепрограми «Одружені з першого погляду» Люка Дебоно, який у відео розкриває свої пошуки пристрасті.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Luke Debono 🇲🇹 (@lukedebono1)

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Кампанія була розроблена на основі дослідження, яке показало, що щороку на День святого Валентина продажі піци Pepperoni Passion зростають на 50%.

Любителям Domino’s, які шукають кохану людину, запропоновано завітати на сайт бренду в період з 10 по 17 лютого, щоб отримати шанс виграти ексклюзивне зілля об’ємом 30 мл, яке допоможе їм у пошуках романтичних стосунків.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео