30 Січ 2023, 16:28

Додаток Nadiya допоможе справитися з травмою війни

Комунікаційна група dentsu спільно з британською благодійною організацією з охорони психічного здоров’я Apart of Me розробили креативну програму ‘Nadiya – A Quest For A Safer Place’ app («Надія – пошук безпечного місця»).

Додаток створено у партнерстві з Voices of Children, Compass Pathways, Українською міжнародною асоціацією психологів по роботі з горем та тяжкою втратою. З боку dentsu були залучені волонтерські команди з dentsu EMEA в Угорщині, Польщі та Амстердамі.

Цей безкоштовний додаток, доступний англійською та українською мовами, надає дітям віком 5-11 років гейміфіковані науково підтверджені терапевтичні вправи та інструменти для боротьби з травмами та горем. 

Додаток Nadiya пропонує:

  • прості лікувальні вправи для спільного виконання дитиною та батьками. Вони розроблені в ігровому та захоплюючому форматі, тож діти охоче займатимуться ними без тиску з боку дорослих;
  • посібник для батьків, який містить додаткові поради щодо того, як допомогти малечі впоратися з важкими часами.

Події застосунку Nadiya відбуваються у чарівному лісовому царстві, де ви зустрічаєте доброзичливого та мудрого Провідника. Провідник розповідає про дівчинку (Надія), яка потребує вашої допомоги. Вона йшла лісом, коли зустріла Неприємного Духа. Надія так злякалася, що вирішила сховатися, перетворившись на дерево. 

Провіднику потрібна ваша допомога, щоб звільнити дитину, яка потрапила в пастку на галявині, і відновити її зв’язок з рештою лісу. Для цього потрібно буде виконати цілющі вправи, які допоможуть розвинути внутрішню силу, такі якості, як Співчуття, Спокій і Мужність. Під час спільної гри галявина поступово перетворюється на магічний сад. Додаток дозволяє зміцнити стосунки в сім’ї, навчитися бути добрішим до себе та інших, стати впевненішим у своїй здатності переживати важкі часи та відновити надію.

Завантажити застосунок Nadiya можна в App Store та Google Play.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео