06 Бер 2023, 13:29

Для політичних лідерів створили презерватив на маленькі пеніси

Ще 2021 року шокуюче дослідження показало, що забруднення довкілля впливає на розвиток статевих органів чоловіків і жінок, викликаючи значне зниження фертильності. Там також йдеться про те, що люди народжуються з меншими пенісами.

Враховуючи це, некомерційна екологічна організація Eco House та креативна агенція Founders розробили «найменший у світі презерватив», щоб привернути увагу до реальної проблеми забруднення.

«Ми пробували активні кампанії, просуваючи соціально-екологічні закони та освіту в галузі сталого розвитку, але, на жаль, привернути увагу громадськості, як і раніше, дуже складно. Нам треба було проявити творчий підхід. Тому ми говорили про розмір статевого члена, щоб ще раз наголосити на невідкладності та серйозності наслідків, викликаних забрудненням», — сказала Марія Агілар, директор з питань освіти та кліматичної кризи в Eco House Global.

Команда, що стоїть за проектом, наголосила, що це не насмішка з маленької анатомії, а боротьба зі зменшенням розмірів, спричиненої зміною клімату.

Мартін Альфред, креативний директор Founders, додав: «Оскільки більшість лідерів, які приймають важливі соціально-екологічні рішення, мають пеніси, ми сподіваємося, що наші зусилля переконають їх у важливості цієї проблеми. Бо коли справа доходить до забруднення, розмір має значення».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео