13 Вер 2023, 12:07

Disney та Starbucks випустили спільну колекцію товарів

У колаборації з The Walt Disney Company у Південно-Східній Азії мережа Starbucks збирається запустити колекцію товарів та аксесуарів у стилі Disney.

Ця колекція товарів «Relive the Magic Together» з улюбленими персонажами, такими як Міккі та друзі, Чіп та Дейл, Дамбо, Стіч та Ангел перенесе фанатів у маленький світ ностальгії та щасливих спогадів. Від чарівного посуду для напоїв до аксесуарів, кожен предмет колекції просякнутий диснеївською фантазією.

Колекція складається з 15 дизайнів посуду для напоїв, включаючи горнятка, багаторазові чашки та стакани, і шести аксесуарів, таких як сумки, парасольки та значки. Кожен виріб прикрашають ілюстрації на диснеївську тематику у вінтажному стилі.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Секретним інгредієнтом цього міксу є доза якісного сторітелінгу.

«Ми хотіли креативно переосмислити, як деякі з наших улюблених діснеївських персонажів можуть насолоджуватися моментами дружби разом, можливо, навіть знаходячи час, щоб підбадьоритися за чашкою кави! — пояснив Семюель Фунг, віце-президент з питань продукту та маркетингу Starbucks в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. — Поєднуючи пам’ятних героїв Disney зі стилем Starbucks та ідеєю створення справжніх зв’язків, ми сподіваємося, що наші дизайни прикрасять ваш день, принесуть затишок і щастя, а також зігріють серця людей різного віку».

Починаючи з 19 вересня, цей лімітований випуск буде доступний на 15 ринках Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео