01 Сер 2022, 12:47

Dior створив дизайн для автомобіля та гоночного костюма у грі Gran Turismo 7

Люксовий бренд Dior увійшов у ігровий світ, дебютувавши у комп’ютерній грі у жанрі гоночного симулятора Gran Turismo 7.

Про співпрацю було оголошено на турнірі Gran Turismo World Series у Зальцберзі, Австрія. Дизайнер чоловічого одягу Dior Кім Джонс створюватиме спеціально розроблені гоночні костюми та екстер’єри автомобілів для гри.

Спортивний автомобіль De Tomaso Mangusta отримав розкішну модернізацію з двоколірним бежево-сірим забарвленням від дизайнера Кіма Джонсона. На капоті автомобіля зображено номер 47, а по всьому кузову розкидані лого Dior на честь першого показу модного бренду 1947 року.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Разом з автомобілем представлений новий аватар, повністю вбраний у ексклюзивне екіпірування Dior: у жовтому костюмі з монограмою Dior та легендарним логотипом Christian Dior Atelier Avenue Montaigne на рукавичках, у шоломі та спеціальних гоночних черевиках Diorizon.

У минулому Gran Turismo співпрацювала з іншими модними брендами для створення ліврей та гоночних костюмів, включаючи бренд вуличного одягу Anti Social Social Club та годинникову мануфактуру TAG Heuer. Тепер він вривається у світ високої моди.

Новий патч буде додано до гри 25 серпня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео