«Дій зараз»: викривачі корупції постали у ролі супергероїв у інформаційній кампанії ДПСУ
05 Кві 2024, 13:19

«Дій зараз»: викривачі корупції постали у ролі супергероїв у інформаційній кампанії ДПСУ

Держприкордонслужба запустила інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Дій зараз» та закликає долучатися до супергероїв і викривати корупцію. 

У межах кампанії, прикордонники випустили анімаційний ролик, який пояснює роль викривача і суспільну важливість його місії. Відео пропонує громадянам чіткий алгоритм, як стати викривачем, як і куди повідомляти про корупцію та захистити себе, особливо, якщо людина є військовослужбовцем відомства і стала свідком корупції на службі.   

У ролику викривачі постають у ролі супергероїв. Ідея такого порівняння у тому, що люди, які повідомляють про правопорушення — це теж борці за справедливість. 

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Соцдослідження Держприкордонслужби за 2024 рік свідчить, що понад 60% українців готові повідомляти про корупційні правопорушення. Свідоме ставлення кожного не допускатиме спроб надання та відповідно отримання неправомірної вигоди.

Мета кампанії — донести до українців, що кожен може сприяти розвитку та відновленню України, а не піддаватися стереотипу, що корупція системна і нездоланна. А для прикордонників повідомляти про корупцію — обов’язок перед Державою, побратимами та посестрами.

Кримінальне правопорушення вчиняють і ті, хто дає хабарі, і ті, хто їх бере. А ті, хто достеменно знає про конкретні корупційні діяння і не реагує належним чином, — чи їх сумління залишиться чистим? Вони — фактичні співучасники таких злочинів.  Закликаємо не бути мовчазними свідками, а діяти й діяти правильно: інформувати органи, які можуть припинити корупційну діяльність, притягти винних до відповідальності.  

«За допомогою цієї кампанії ми намагаємося донести, що викривачі корупції — це люди, які виконують почесну й гідну справу. Їхня роль у суспільстві дуже важлива й кожен українець, зокрема й сам прикордонник, зобов’язані протидіяти корупційним проявам і захищати країну, повідомляючи про можливі правопорушення. Наша мета — розповісти, як громадяни та співробітники ДПСУ можуть допомогти в боротьбі з корупцією і надати їм усі доступні інструменти», — зазначила начальниця управління запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держприкордонслужби Ольга ХЛІВНЮК.

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Дій зараз!» здійснюється Державною прикордонною службою України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM Ukraine).

Розкажіть друзям про новину