05 Кві 2024, 13:19

«Дій зараз»: викривачі корупції постали у ролі супергероїв у інформаційній кампанії ДПСУ

Держприкордонслужба запустила інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Дій зараз» та закликає долучатися до супергероїв і викривати корупцію. 

У межах кампанії, прикордонники випустили анімаційний ролик, який пояснює роль викривача і суспільну важливість його місії. Відео пропонує громадянам чіткий алгоритм, як стати викривачем, як і куди повідомляти про корупцію та захистити себе, особливо, якщо людина є військовослужбовцем відомства і стала свідком корупції на службі.   

У ролику викривачі постають у ролі супергероїв. Ідея такого порівняння у тому, що люди, які повідомляють про правопорушення — це теж борці за справедливість. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Соцдослідження Держприкордонслужби за 2024 рік свідчить, що понад 60% українців готові повідомляти про корупційні правопорушення. Свідоме ставлення кожного не допускатиме спроб надання та відповідно отримання неправомірної вигоди.

Мета кампанії — донести до українців, що кожен може сприяти розвитку та відновленню України, а не піддаватися стереотипу, що корупція системна і нездоланна. А для прикордонників повідомляти про корупцію — обов’язок перед Державою, побратимами та посестрами.

Кримінальне правопорушення вчиняють і ті, хто дає хабарі, і ті, хто їх бере. А ті, хто достеменно знає про конкретні корупційні діяння і не реагує належним чином, — чи їх сумління залишиться чистим? Вони — фактичні співучасники таких злочинів.  Закликаємо не бути мовчазними свідками, а діяти й діяти правильно: інформувати органи, які можуть припинити корупційну діяльність, притягти винних до відповідальності.  

«За допомогою цієї кампанії ми намагаємося донести, що викривачі корупції — це люди, які виконують почесну й гідну справу. Їхня роль у суспільстві дуже важлива й кожен українець, зокрема й сам прикордонник, зобов’язані протидіяти корупційним проявам і захищати країну, повідомляючи про можливі правопорушення. Наша мета — розповісти, як громадяни та співробітники ДПСУ можуть допомогти в боротьбі з корупцією і надати їм усі доступні інструменти», — зазначила начальниця управління запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держприкордонслужби Ольга ХЛІВНЮК.

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Дій зараз!» здійснюється Державною прикордонною службою України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM Ukraine).

Розкажіть друзям про новину

Нове відео