28 Июн 2022, 17:57

День Конституції України: що читали в цей день на MMR у минулі 11 років

У такі непрості часи для України вирішили згадати, що турбувало читачів MMR у минулі мирні роки 28 червня в День Конституції України — зібрали найбільш популярні матеріали, що переглядали в цей день з 2011 по 2021 роки. Наводимо топові за кількістю переглядів інфоприводи з короткою вижимкою.

2011 рік

 • 10 найкращих роликів з Каннських Левів

Фестиваль Каннські леви завершився 25 червня оголошенням переможців у найпрестижнішій категорії Film. У фінал цієї номінації журі пропустили 299 роликів, призерами фестивалю стали 101. Гран-прі дістався ролику Write The Future для Nike — безперечному фавориту конкурсу.

Новость по теме
10 лучших роликов с Каннских Львов

2012 рік

 • Як працює соціальна комерція, або Як продавцю вплинути на ухвалення рішення клієнта про покупку

Електронна комерція стрімко набирає обертів як у світі, так і в Україні. Згідно з Eurostat, 43% європейців у віці 16-75 років купували що-небудь онлайн у 2011 р.

Новость по теме
Как работает социальная коммерция или как продавцу повлиять на принятие решения клиента о покупке

2013 рік

 • Весела реклама горілки

Реклама польської горілки Wodka показала будні домогосподарки. Дбайлива та уважна дружина — це не подарунок долі, а привід замислитись. Якщо вона не лає вас за розкидані шкарпетки та зустрічає після роботи посмішкою та чаркою горілки, вам варто насторожитися.

Новость по теме
Веселая реклама водки

2014 рік

 • Угода з ЄС: рекламна галузь — у тренді

Підписана вчора Угода про асоціацію України з ЄС відкрила нову сторінку в історії нашої країни. І рекламна індустрія не стоїть осторонь. Напередодні підписання угоди Індустріальний телевізійний комітет спільно з АПУ провів круглий стіл «Новели рекламного законодавства України: важливий крок назустріч Європі».

Новость по теме
Соглашение с ЕС: рекламная отрасль — в тренде

2015 рік

 • Саакашвілі обійшов Порошенка за лайками

Про це Саакашвілі повідомим своєю оновленою обкладинкою на Facebook з коментарем «із дитинства хотів, щоб у мене були одні п’ятірки».

Новость по теме
Саакашвили обошел Порошенко по лайкам.

2016 рік

 • Cannes Lions 2016: ТОП-8 вартих уваги принтів

Гран-прі в категорії Print & Publishing журі присудило мережі ресторанів швидкого харчування Burger King за «Мирний бургер» на честь Дня світу. Реклама у друкованих виданнях привернула до себе увагу соціальних мереж та ТБ.

Новость по теме
Cannes Lions 2016: ТОП-8 достойных внимания принтов

2017 рік

 • 587 грн в один бік, або Як українців витягли з матриці несвободи

З 11 червня українці отримали можливість здійснювати поїздки до Європи, не обтяжуючи себе отриманням віз у посольствах. MMR вирішив дізнатися, як позначився новий режим на роботі туроператорів, тревел-стартапів, авіаоператорів та інших компаній.

Новость по теме
587 грн в одну сторону, или как украинцев вытащили из матрицы несвободы

2018 рік

 • Онлайн-vs офлайн-продажі: 67 цікавих фактів

Онлайн-продажі сильно зросли за останні кілька років, хоча частина людей все ж таки віддає перевагу традиційному виду шопінгу. У США офлайн-продаж перевищує продаж в онлайні в 10 разів, хоча e-commerce зростає втричі швидше, ніж офлайн.

Новость по теме
Онлайн- vs офлайн-продажи: 67 интересных фактов

2019 рік

 • Енергія бренду: зарядити не можна спустошити?

Аліна Баженова, експерт-маркетолог, який застосовує дослідження практичної психології в розробці довгострокових маркетингових стратегій і побудові комплексних концепцій бренду, про те, як бренди можуть впливати на життєву енергію клієнта і чому клієнти уникають хороших компаній.

Новость по теме
Энергия бренда: зарядить нельзя опустошить?

2020 рік

 • FFFACE та FINCH презентували капсульну колекцію AR одягу

Студія з розробки продуктів у доповненій реальності FFFACE та бренд одягу FINCH анонсували реліз капсульної колекції інноваційного одягу. Діджитал одяг створений у відповідь на тренд на цифрову моду та перехід у Fashion Tech, який захлеснув увесь світ.

Новость по теме
FFFACE и FINCH презентовали капсульную коллекцию AR одежды

2021 рік

 • Маркетолог Fozzy Group Слава Баранський потрапив у репутаційний скандал

Співробітник Fozzy Group, який відповідає за маркетинг одного зі стартапів групи підтримав концерт російського репера Басти. Користувачі обурилися антиукраїнськими висловлюваннями у мережах.

Новость по теме
Маркетолог Fozzy Group Слава Баранский попал в репутационный скандал

Кавер: MMR

Расскажите друзьям про новость

Новое видео