14 Жов 2022, 12:35

Danone продасть бізнес у росії

Компанія Danone нарешті оголосила про рішення ініціювати процес передачі фактичного контролю над своїм бізнесом із виробництва молочної та рослинної продукції у росії.

«Danone вважає, що це найкращий варіант для забезпечення довгострокової безперервності місцевого бізнесу для своїх співробітників, споживачів та партнерів». – йдеться у заяві Danone.

За перші 9 місяців 2022 року цей напрям бізнесу компанії в росії становив близько 5% від чистих продажів Danone. Передача контролю, що означає передачу частки у цьому бізнесі, може призвести до списання до 1 млрд євро, кажуть в компанії.

Компанія заявила, що для неї пріоритетом залишається відповідальне та поважне ставлення до місцевих співробітників, споживачів та партнерів протягом усього процесу.

Danone була лідером із виробництва молочних продуктів у росії. Компанія працювала в країні протягом 30 років і представлена брендами “Простоквашино”, “Активіа”, Actimel, “Ростишка”, “Даніссімо”, Danone, “Bio Баланс”, “Актуаль”, “Смішарики”, Alpro, Bebelac, “Тема” “, Nutrilon, “Малютка” та Evian.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео