25 Вер 2023, 17:24

Coca-Cola запустила інтерактивний AR-гівевей на білбордах Великобританії

Coca-Cola Zero Sugar уперше в медіапартнерстві з Tesco запустила загальнонаціональну диджитал зовнішню кампанію та інтерактивний AR-гівевей #TakeaTaste Now.

Люди можуть відсканувати QR-код на екранах зовнішньої реклами та отримати диджитал пляшку Coca-Cola Zero Sugar на своєму мобільному пристрої, а потім отримати диджитал ваучер на справжню пляшку об’ємом 500 мл з вишневим смаком, яку можна забрати у магазинах Tesco.

Кампанія, реалізована медіаагенцією EssenceMediacom, продакшн-студією DOOH.com, дизайн-агенцією Studio Dialect та корпорацією зовнішньої реклами JCDecaux, є першою в історії двосторонньо керованою диджитал зовнішньою та AR-кампанією.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Диджитал зовнішня кампанія стартувала 25 вересня на найбільшому диджитал білборді в Лондоні на площі Пікаділлі, а також в інших великих містах Великої Британії, і триватиме протягом трьох тижнів до 15 жовтня.

«Кампанія базується на нашій платформі «Best Coke Ever?», яка призначена для тестування серед тих, хто відмовляється йти на компроміс зі смаком, обираючи напої з нульовим вмістом калорій, — говорить Лора Мун, старший бренд-менеджер Coca-Cola Zero Sugar. — Завдяки використанню інтерактивності та гейміфікації це веселий та диджитал підхід до дегустації, який живе та дихає нашою філософією».

Кампанія #TakeaTaste Now буде розгорнута у понад 850 форматах, включаючи 6 диджитал-білбордів. Кампанія також підтримуватиметься партнерствами з інфлюенсерами в Instagram.

Ті, хто отримав Coca-Cola Zero, також зможуть заробити геймерські бали в офіційному застосунку Coca-Cola, які дозволять їм взяти участь у найбільших гівевеях від Coca-Cola.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео