07 Чер 2023, 10:25

Coca-Cola забиратиме використані пляшки на порозі будинків

Компанія Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) та Milk & More, компанія з доставки молока, яка використовує скляні пляшки, оголосили про пробне партнерство з постачання напою Coca-Cola Zero у скляній тарі багаторазового використання.

Починаючи з 5 червня, експеримент розпочнеться у південному Лондоні та центральній частині південної Англії і триватиме 8-12 тижнів, доки не закінчаться запаси. Як і скляні пляшки для молока, клієнти Milk & More можуть придбати 1-літрові пляшки Coca-Cola Zero, насолодитися ними, а потім залишити порожню тару на порозі свого будинку, щоб її забрали. Нові контейнери можна заправляти до двадцяти разів, і очікується, що вони матимуть на 82% менший вуглецевий слід, ніж одноразові скляні пляшки.

Крім того, Milk & More ще більше зменшує вуглецевий слід, використовуючи електромобілі для доставки.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Випробування між Milk & More та Coca-Cola Europacific Partners пропонує споживачам ще один спосіб купувати безалкогольні напої та зменшити кількість використаної упаковки», – заявив генеральний директор Milk & More Патрік Мюллер.

Партнерство Milk & More та Coca-Cola з’явилося після нещодавньої доповіді групи зі збереження океану Oceania, яка розкритикувала недостатній прогрес компанії Coca-Cola у створенні багаторазового пакування та збільшення використання пластику.

CCEP не взяла на себе жодних зобов’язань щодо багаторазового пакування, натомість зосередившись на збільшенні використання переробленого пластику та збору 1 до 1.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео