30 Июн 2022, 10:20

Coca-Cola та Marshmello випустили новий смак напою

Coca-Cola разом з продюсером електронної музики Marshmello випустили спільний смак напою лімітованим тиражем.

Напій, створений в рамках програми Creations, є поєднанням улюблених смаків художника: полуниці та кавуна. Він надійде у продаж 11 липня. Напій поставляється в колекційних білих банках із зображенням артиста.

Програма Creations, яка дебютувала раніше цього року, призначена для того, щоб наповнити класичні газові напої новою енергією молодості. Перший смак з’явився у лютому – космічний напій під назвою Starlight. Через два місяці Coca-Cola оголосила про продаж Zero Sugar Byte, напою з «піксельним смаком».

«Було чудово співпрацювати з Coca-Cola у створенні цієї лімітованої серії», — сказав Marshmello. «Ми створили яскраву суміш моїх улюблених смаків у цьому абсолютно новому міксі. Я думаю, що напій має чудовий смак, і я сподіваюся, що шанувальникам він також сподобається».

Як і у випадку з іншими запусками Creations, Coca-Cola підтримуватиме смак Marshmello за допомогою діджитал маркетингу. Це включає іммерсивне поглинання каналу Marshmello на Twitch 9 липня, до фактичного випуску напою. Шанувальники на платформі можуть отримати ексклюзивний доступ до товарів, розроблених Zepeto.

25 липня шанувальники, які купили напій, зможуть відсканувати QR-код на банці, щоб перейти до онлайн-центру Coca-Cola Creations, де можна буде прослухати останній трек Marshmello.

«Музика здатна об’єднувати спільноти і створювати можливості для обміну досвідом, як Coca-Cola», — сказала Оана Влад, старший директор із глобальної стратегії Coca-Cola. «Для нашого третього випуску Coca-Cola Creations ми прагнули додати несподіваний ремікс смаків до чудового класичного смаку Coca-Cola, і Marshmello став ідеальним помічником».

Новий смак отримає також рекламну підтримку на YouTube, Twitter та Snap.

Крім того, цього тижня Coke влаштувала ще одну музичну гру зі співачкою Halsey. Вона випустила відео на свій сингл So Good на новій платформі бренду Coke Studio. Платформа надає фанатам доступ до ексклюзивного контенту від артистів-початківців та можливість виграти призи, у тому числі квитки на концерти та зустрічі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео