18 Кві 2023, 10:28

Червоний Хрест запровадив закони Женевських конвенцій для геймерів

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) розпочав ініціативу, спрямовану на просування законів війни в ігровій спільноті.

Зважаючи на мільярди геймерів по всьому світу, МКЧХ вбачає в ігровій спільноті потужного прихильника у підвищенні обізнаності та підтримці правил ведення війни в реальному житті. Ініціатива спрямована на створення спільноти прихильників по всьому світу, які допоможуть поширювати знання про правила війни і сприятимуть тому, щоб нейтральний, неупереджений і незалежний характер гуманітарної діяльності був зрозумілий ширшій аудиторії. Він був створений у партнерстві з агентством Wunderman Thompson North America.

У світі відбувається близько 100 збройних конфліктів, в яких беруть участь близько 60 держав і понад 100 недержавних збройних угруповань. Незважаючи на прогрес, досягнутий у зменшенні шкоди, завданої цивільному населенню на полі бою, масові страждання в конфліктах тривають.

Ініціатива визнає, що геймери можуть бути потужними прихильниками в досягненні кращого розуміння важливості та цінності законів війни. Геймери — це теперішні або майбутні бійці, військові, керівники та політики. Відеоігри можуть впливати на уявлення користувачів про те, що дозволено робити солдатам під час війни, а також на те, як поводяться учасники бойових дій під час сучасних збройних конфліктів.

Висловити підтримку ініціативі та сприяти повазі до законів війни можуть і геймери:

  • Підписати петицію МКЧХ, щоб засвідчити свою зацікавленість у просуванні законів війни у відеоіграх.
  • Слідкувати за прямим ефіром про правила війни 15 квітня.
  • Зіграти в Arma 3 Laws of War DLC та Laws of War Fortnite.

У рамках цієї ініціативи МКЧХ проведе 15 квітня пряму трансляцію, в якій стрімери з усього світу будуть дотримуватися нового набору правил в існуючих іграх-шутерах від першої особи і грати за обраними правилами війни. Геймери також зможуть зіграти в новий творчий режим Fortnite “Захоплення прапора”, який включає в себе основні ідеї правил війни. Крім того, МКЧХ вивчатиме інноваційні способи використання можливостей відеоігор для збору коштів для своїх операцій по всьому світу.

«Ми працюємо над тим, щоб змінити уявлення гравців про шутер від першої особи. Ми хочемо, щоб вони дізналися щось про важливість і реальне значення Женевських конвенцій, не псуючи задоволення від гри», — сказав Крістіан Руффаер, керівник проекту Arma 3 в МКЧХ.

Раніше МКЧХ співпрацював з ігровою студією Bohemia Interactive над створенням доповнення Arma 3 Laws of War DLC у 2017 році, а у 2020 році створив перший в історії режим “Liferun” у творчому режимі Fortnite для повідомлень про міжнародне гуманітарне право.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео