06 Січ 2023, 12:18

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

337 446 грн зібрано VARUS разом з покупцями на допомогу дітям у грудні

337 446 грн зібрано VARUS разом з покупцями на допомогу дітям у грудні Всі кошти передані у фонд “Дитинство без війни” для подальшої евакуації та підтримки дітей-сиріт та тих, хто опинився у скрутному становищі до Туреччини та утримання їх там. Нині мережа оголосила про продовження акції задля забезпечення допомоги проєкту. Всього з початку підтримки фонду разом з покупцями та партнерами вдалося зібрати понад 5 млн грн.

Одинадцять ШАРКів є

Pulls 95 та Pulls Diesel перетворюється на Pulls помсти. Мережа заправок ОККО виділяє 1 грн з кожного літра на закупівлю 25 безпілотних розвідувальних комплексів ШАРК, а це: 75 БПЛА, 25 пускових установок, 25 прохідних авто, обладнаних пунктами управління. Сумарна вартість розвідкомплексів, які спільно з фондом компетентної допомоги армії Повернись живим планується закупити = 325 мільйонів гривень. Наразі зібрано на 11 ШАРКів.

10 генераторів світла вже допомагають рятувати життя

Акція «Донать по-чорному» була реалізована в межах комплексного проєкту мережі АЗК WOG та МОЗ України – «Генератори світла». З кожної заправки «до повного» було задоначено на генератори та зібрано понад 7 млн грн. Перелік пріоритетних лікарень для надання допомоги визначало Міністерство охорони здоров’я України. ⠀І ось фінальний звіт – ще 3 лікарні: в Дніпрі, Харкові та Ромнах Сумської області отримали генератори і тепер зможуть безперебійно працювати та врятують ще більше поранених.

Клієнти monobank «винесли» ялинку із застосунку

Вчора вранці «винесли» ялинку із застосунку. Ось деякі шалені цифри: ялинку трусило понад 1,55 млн клієнтів; є 5 клієнтів, кожен з яких, сумарно трусив понад добу; загальний сумарний час трясіння ялинки — 7,7 років; максимальна сума, витрушена клієнтом – 6 442 грн; 365 тисяч клієнтів зробили донати у Банку фонду. З ялинки всього витрусили 10 106 407 гривень наших грошей, і цю суму ми із задоволенням передаємо фонду Повернись живим. Підсумкова сума, що перераховується до фонду Повернись живим на придбання розвідувально-ударних комплексів (РУК) для бригад територіальної оборони ЗСУ – 55 042 797 гривень.

За минулий рік «Укрпошта» спрямувала понад 150 млн грн на гуманітарні та благодійні потреби

Минулого року «Укрпошта» допомагала з релокацією бізнесу та підтримувала підприємства, доставляла важливі гуманітарні вантажі (понад тисячу 20-тонних вантажівок), спільно з Укрзалізницею виплачувала допомогу пасажирам евакуаційних поїздів, передавала ЗСУ техніку, військове спорядження, генератори, медикаменти та інші необхідні речі, підтримувала освітні проєкти та не забувала про чотирилапих друзів. Благодійні марки воєнного часу (“Пес Патрон” та “Сад божественних пісень”) також працюють на перемогу. Завдяки клієнтам «Укрпошти» буде змога придбати машини для розмінування «Armtrac 400» та допомогти відновити музей ім. Григорія Сковороди на Харківщині.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео